O nas

INTAK systemy sp. z o.o. sp.k.  stanowi kontynuację wieloletniej działalności na rynku zaawansowanych technologii informatycznych. Od 20 lat świadczymy profesjonalne usługi dla przedsiębiorstw, szkół, samorządów oraz Klientów indywidualnych. Wykwalifikowany zespół inżynierów gwarantuje najwyższą jakość, rzetelność i profesjonalizm. Informatycy i analitycy nieustannie nadzorują poprawność pracy systemów oraz polepszają ich sprawność, bezawaryjność i bezpieczeństwo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych klientów.

Naszą zaletą jest kreatywność, umiejętność wykorzystywania najnowszych technologii IT oraz skuteczność w rozwiązywaniu problemów. Nie działamy rutynowo – kierują nami: pasja i zainteresowania. Zagłębiając się każdego dnia w najnowsze trendy postępu technologicznego, dotrzymujemy kroku rozwojowi technologii informatycznych. Naszą wiedzę, doświadczenie i energię przekładamy na rzetelność i najwyższy profesjonalizm usług świadczonych Państwu każdego dnia. Dzięki wypracowanemu systemowi pracy osiągnęliśmy poziom natychmiastowej reakcji na zapotrzebowania klienta. Jesteśmy w stanie zaadoptować się do każdych warunków pracy, niezależnie od sytuacji i problemów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć.

Zajmując się na co dzień problemami ze sfery oprogramowania i sprzętu, potrafimy błyskawicznie zlokalizować i rozpoznać słabe punkty systemów IT. Wykorzystując bogate doświadczenie, najlepsze rozwiązania programowo-sprzętowe i najnowsze standardy strefy IT, potrafimy celnie i skutecznie uderzyć w źródło każdego problemu związanego z szeroko pojętą informatyką.

Wraz ze zmieniającymi się trendami na szeroko rozumianym rynku IT, rozwinęliśmy przez lata nowe usługi, ściśle związane z branżą, ale pozwalające nam wykorzystać posiadaną wiedzę i umiejętności dla jeszcze bardziej kompleksowej obsługi naszych Klientów 

Dla naszych klientów staramy się być nie tylko solidnym zleceniobiorcą lecz przede wszystkim zaufanym partnerem.

Oferujemy:

  • Integrację systemów ERP/MSP
  • Projektowanie systemów IT.
  • Profesjonalny serwis komputerowy
  • Tworzenie aplikacji dla biznesu.
  • Kasy i systemy fiskalne
  • Instalacje Inteligentnego Domu
  • Sprzęt komputerowy
  • Najbardziej wydajne sieci komputerowe
  • Dostęp do sieci Internet