Systemy alarmowe i monitoring

Co zrobić aby zwiększyć poziom ochrony biura lub obiektu?

Monitoring wizyjny CCTV to dzisiaj podstawowy sposób ochrony osób i mienia przed różnorodnymi zagrożeniami. Nowoczesne rejestratory umożliwiają wielodniową archiwizację materiału wideo z wielu kamer jednocześnie oraz możliwość podglądu obserwowanych obiektów z dowolnego miejsca na ziemi.

Oferujemy Państwu kompleksowy montaż kamer przemysłowych oraz budowę profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej. Wykonujemy zarówno instalacje analogowe jak i cyfrowe pozwalające na większą integrację z istniejącą infrastrukturą LAN.
Zaprojektowane i wykonywane przez nas systemy telewizji przemysłowej odznaczają się wysoką jakością działania oraz łatwością w obsłudze z możliwością zdalnego podglądu monitoringu z lokalnej sieci komputerowej, Internetu lub telefonu komórkowego.

Wykonywane przez nas instalacje z powodzeniem pracują w bankach, urzędach, szkołach, przedszkolach, firmach, świetlicach, sklepach. Realizujemy również monitoring całych miejscowości gdzie system monitoringu stanowi dużą sieć rejestratorów i kamer IP zarządzanych z jednego miejsca.

Dobieramy dla Państwa sprzęt zależnie od wymagań oraz specyfiki danego obiektu.

Zapraszamy do współpracy.