Oprogramowanie

Jak z ogromnej ilości dostępnego oprogramowania wybrać to właściwe?

Pomyślne wdrożenie właściwie dobranego oprogramowania może przynieść wiele korzyści. Należą do nich bez wątpienia: uporządkowanie i optymalizacja procesów, oszczędności (finansowe, materiałowe, kadrowe), pełne i błyskawiczne raportowanie.

Naszym klientom pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań i sprawnie przeprowadzamy przez skomplikowany proces wdrożeniowo-szkoleniowy. Dobieramy możliwości programów tak, by pracownicy otrzymali odpowiednie narzędzia do codziennej pracy. Bez przepłacania za nadmiernie rozbudowane funkcjonalności w stosunku do rzeczywistych wymagań.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu pomożemy wybrać najskuteczniejsze rozwiązania spośród wielu dostępnych na rynku, które bardzo często różnią się ceną i sposobem działania.

Nasza rola jednak na tym się nie kończy! Wiedząc jak bardzo kosztowne jest utrzymanie i nieustanne pogłębianie wiedzy własnych służb informatycznych oferujemy stałą lub okresową opiekę serwisową nad bardzo szeroką gamą oprogramowania. Usługa taka najczęściej obejmuje zagadnienia związane z instalacją, konfiguracją i archiwizacją oprogramowania i baz danych lecz często jest porzerzana o szkolenia, pomoc merytoryczną oraz rozwiązywanie problemów użytkowników.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem największych dostawców oprogramowania MSP w Polsce: Asseco Poland (Wapro) oraz Comarch

Zapraszamy do współpracy.